05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:00 Štaflík a Špagetka
07:00 – 08:00 Fíha Tralala – Pesničkový film Bumbarasa
08:00 – 08:10 Turbo jóga – Voda
08:10 – 08:20 Rozprávky Líšky a Vlka – O červenej sliepočke
08:20 – 08:35 Angličanina so Spievankovom – Hračky 2.časť
08:35 – 09:00 Zábavkoviny – Bezpečnosť na cestách
09:00 – 09:10 Šiši deň s Turbi a Turbom – Zdravá strava
09:10 – 09:20 Ela a Všelipko – Ela a Všelipko
09:20 – 09:25 Rozprávka Eggy Pops
09:25 – 09:30 Puffins
09:30 – 09:40 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O traktore
09:40 – 10:30 Predstavenie Hanička a Murko
10:30 – 10:40 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Target/Cieľ
10:40 – 10:50 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Konzervatórium
10:50 – 11:00 Profesor Kyslík – Prskavka a lávová lampa
11:00 – 11:10 Kúzelná fyzika – Zvuk
11:10 – 12:05 Koncert Paci Pac
12:05 – 12:30 Majster šéfinko – Bryndzové halušky
12:30 – 12:40 Príbeh vody – Modrá voda a dážď vo váze
12:40 – 12:50 Vodníkovci – Kapitán lode
12:50 – 13:00 Rozprávky Líšky a Vlka – O Pampúšikovi
13:00 – 14:05 Detská hitparáda
14:05 – 14:30 Kreatívne štúdio – Akvarel
14:30 – 16:00 Na Vandrovke po Slovensku s Mirom Jarošom – V Košiciach
16:00 – 16:05 Puffins
16:05 – 16:30 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O žirafe
16:30 – 16:45 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Šetrenie a recyklácia
16:45 – 17:00 Ela a Všelipko – Príroda na jar
17:00 – 17:10 Záhady s malinyJAM – Ťava
17:10 – 17:25 Štaflík a Špagetka
17:25 – 17:35 Rozprávky pre šteniatka – O výprave na Machove skaly
17:35 – 17:50 Dážďovkáči
17:50 – 18:00 Medvedíky II – S02E13
18:00 – 18:10 Šiši deň s Turbi a Turbom – O oblečení
18:10 – 18:30 Angličanina so Spievankovom – Rozcvička
18:30 – 18:40 Od puku do popuku s Richardom Lintnerom
18:40 – 19:20 Spievankovo – Pesničkový film O povolaniach
19:20 – 19:50 Dobroty od babičky Moniky Kandráčovej – Zemiakové placky
19:50 – 20:10 Predstavenie Cirkus Kus
20:10 – 21:25 TREPETE
21:25 – 22:25 HitPARÁDA pre rodičov
22:25 – 23:20 Koncert KALI & Peter Pann
23:10 – 01:10 Na Vandrovke po Slovensku s Paci Pac – Na Orave
01:10 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:00 Štaflík a Špagetka
07:00 – 07:50 Film so Spievankovom – ZOO
07:50 – 08:10 Turbo jóga – Les
08:10 – 08:30 Rozprávky Líšky a Vlka – Rozprávka o Budulínčekovi
08:30 – 08:50 Angličanina so Spievankovom – Rozcvička
08:50 – 09:15 Dorotka z Fidorkova -Prádzniny
09:15 – 09:25 Šiši deň s Turbi a Turbom – O oblečení
09:25 – 09:40 Ela a Všelipko – Príroda v zime
09:40 – 09:50 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O žirafe
09:50 – 10:40 Detská hitparáda
10:40 – 10:45 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Váľanie sudov
10:45 – 10:55 Rozprávka Eggy Pops
10:55 – 11:00 Puffins
11:00 – 11:10 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Organista
11:10 – 11:20 Profesor Kyslík – Prskavka a lávová lampa
11:20 – 11:30 Kúzelná fyzika – Magnetizmus
11:30 – 12:20 Koncert malinyJAM
12:20 – 12:55 Majster šéfinko – Sladké dobroty s Julkou a Vilkom
12:55 – 13:10 Príbeh vody – Ph indikátor a vodný vír
13:10 – 13:30 Vodníkovci – Hasič
13:30 – 13:40 Rozprávky Líšky a Vlka – O stratenej rukavičke
13:40 – 14:40 Koncert Spievankovo
14:40 – 15:05 Kreatívne štúdio – Výroba slona
15:05 – 16:40 Na Vandrovke po Slovensku s Paci Pac – Na Orave
16:40 – 16:50 Rozprávka Eggy Pops
16:50 – 16:55 Puffins
16:55 – 17:10 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – Dievka modrooká
17:10 – 17:25 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Pojmy
17:25 – 17:35 Ela a Všelipko – Príroda v lete
17:35 – 17:45 Záhady s malinyJAM – Telo a voda
17:45 – 18:00 Štaflík a Špagetka
18:00 – 18:10 Rozprávky pre šteniatka – O podivnom psíkovi
18:10 – 18:25 Dážďovkáči
18:25 – 18:35 Medvedíky II – S02E01
18:35 – 18:45 Šiši deň s Turbi a Turbom – Hry
18:45 – 18:55 Angličanina so Spievankovom – Zvieratká
18:55 – 19:10 Od puku do popuku s Richardom Lintnerom
19:10 – 20:05 Miro Jaroš – TOBOGAN TURNÉ
20:05 – 20:20 Dobroty od babičky Moniky Kandráčovej – Torta
20:20 – 20:50 Koncert Cupi & Lupi
20:50 – 22:00 Koncert Peter Nagy & Indigo
22:00 – 00:00 Zábavná relácia Túto show
00:00 – 01:40 Na Vandrovke po Slovensku s Fíha Tralala – V Banskej Štiavnici a Kremnici
01:40 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 06:50 Štaflík a Špagetka
06:50 – 07:50 Film so Spievankovom – ZOO
07:50 – 08:00 Turbo jóga – Dobré ráno
08:00 – 08:10 Rozprávky Líšky a vlka – Havran a líška
08:10 – 08:30 Angličanina so Spievankovom – Rozcvička
08:30 – 08:50 Dorotka z Fidorkova – Prázdniny
08:50 – 09:00 Šiši deň s Turbi a Turbom – Hry
09:00 – 09:10 Ela a Všelipko – Ela a Všelipko
09:10 – 09:25 Rozprávka Eggy Pops
09:25 – 09:30 Puffins
09:30 – 09:40 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – Dievka modrooká
09:40 – 10:40 Detská hitparáda pre najmenších
10:40 – 10:50 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Chôdza pri nohe
10:50 – 11:00 Štaflík a Špagetka
11:00 – 11:10 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Konzervatórium
11:10 – 11:25 Profesor Kyslík – Duch a plastelína
11:25 – 11:40 Kúzelná fyzika – Hodiny
11:40 – 12:30 Koncert Spievankovo
12:30 – 13:00 Majster šéfinko – Bryndzové halušky
13:00 – 13:15 Príbeh vody – Ph indikátor a vodný vír
13:15 – 13:25 Vodníkovci – Hasič
13:25 – 13:40 Rozprávky Líšky a Vlka – Červená čiapočka
13:40 – 14:45 Detská hitparáda
14:45 – 15:10 Kreatívne štúdio – Krajinomaľba
15:10 – 17:00 Na Vandrovke po Slovensku s Fíha Tralala – V Banskej Štiavnici a v Kremnici
17:00 – 17:05 Puffins
17:05 – 17:30 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – Kolo kolo mlynské
17:30 – 17:45 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Pojmy
17:45 – 18:00 Ela a Všelipko – Príroda na jar
18:00 – 18:10 Záhady s malinyJAM – Zem
18:10 – 18:20 Štaflík a Špagetka
18:20 – 18:30 Rozprávky pre šteniatka – O hľadaní jazvecieho raja
18:30 – 18:45 Dážďovkáči
18:45 – 18:55 Medvedíky II – S02E02
18:55 – 19:05 Šiši deň s Turbi a Turbom – O menách
19:05 – 20:00 Fíha Tralala – Pesničkový film Bumbarasa
20:00 – 20:10 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Organista
20:10 – 20:25 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Poklona
20:25 – 20:50 Majster šéfinko – Džatky
20:50 – 21:35 Koncert Sima
21:35 – 23:30 Na Vandrovke po Slovensku so Spievankovom – Na Záhorí
23:30 – 00:50 HitPARÁDA pre rodičov
00:50 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:00 Štaflík a Špagetka
07:00 – 07:50 Spievankovo – Pesničkový film O povolaniach
07:50 – 08:00 Malí makači
08:00 – 08:20 Rozprávky Líšky a Vlka – Janko Hraško
08:20- 08:40 Angličanina so Spievankovom – Zvieratká
08:40 – 08:50 Rozprávka Eggy Pops
08:50 – 09:10 Zábavkoviny – Ako si plniť sny
09:10 – 09:25 Šiši deň s Turbi a Turbom – O oblečení
09:25 – 09:35 Ela a Všelipko – Príroda na jeseň
09:35 – 09:40 Rozprávka Eggy Pops
09:40 – 09:40 Puffins
09:45 – 09:55 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – Kolo kolo mlynské
09:55 – 11:05 Detská hitparáda
11:05 – 11:10 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Opretie sa labkami
11:10 – 11:20 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Fujara
11:20 – 11:30 Profesor Kyslík – Čierna tekutina a sliz
11:30 – 11:40 Kúzelná fyzika – Magnetizmus
11:40 – 12:30 Koncert Dúhalka
12:30 – 13:00 Majster šéfinko – Džatky
13:00 – 13:15 Príbeh vody – Miznúca voda
13:15 – 13:30 Vodníkovci – Potápač
13:30 – 13:45 Rozprávky Líšky a Vlka – Sedem kozliatok
13:45 – 14:00 Štaflík a Špagetka
14:00 – 15:15 Detská hitparáda
15:15 – 15:35 Kreatívne štúdio – Výroba slona
15:35 – 17:25 Na vandrovke po Slovensku so Spievankovom – Na Záhorí
17:25 – 17:30 Puffins
17:30 – 17:55 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O knihách
17:55 – 18:10 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Odpad
18:10 – 18:20 Ela a Všelipko – Príroda v lete
18:20 – 18:30 Záhady s malinyJAM
18:30 – 18:40 Štaflík a Špagetka
18:40 – 18:50 Rozprávky pre šteniatka – O bobríkovi Borikovi
18:50 – 19:00 Dážďovkáči
19:00 – 19:10 Medvedíky II – S02E03
19:10 – 19:20 Šiši deň s Turbi a Turbom – Knihy
19:20 – 19:35 Angličanina so Spievankovom – Zelenina 1.časť
19:35 – 20:30 Film so Spievankovom – ZOO
20:30 – 21:10 Divadlo NATRAKY – Ako namaľovať dúhu
21:10 – 22:10 Koncert Polemic & Cimbal Brothers
22:10 – 23:05 HitPARÁDA pre rodičov
23:05 – 00:30 Na Vandrovke po Slovensku s Mirom Jarošom – V Košiciach
00:30 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:00 Štaflík a Špagetka
07:00 – 08:00 Fíha Tralala – Pesničkový film Bumbarasa
08:00 – 08:10 Turbo jóga – Lúka
08:10 – 08:20 Rozprávky Líšky a Vlka – Tri medvede
08:20 – 08:40 Angličanina so Spievankovom – Zelenina 1.časť
08:40 – 09:00 Zábavkoviny – Olympiáda a športové hry
09:00 – 09:10 Šiši deň s Turbi a Turbom – Zdravá strava
09:10 – 09:30 Dorotka z Fidorkova – O škole
09:30 – 09:40 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O knihách
09:40 – 10:40 Detská hitparáda pre najmenších
10:40 – 10:45 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Podanie predmetu
10:45 – 10:50 Puffins
10:50 – 10:55 Rozprávka Eggy Pops
10:55 – 11:05 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Rodina
11:05 – 11:20 Profesor Kyslík – Horiaca ruka a tečúci piesok
11:20 – 11:30 Kúzelná fyzika – Neviditeľnosť
11:30 – 12:20 Koncert Tárajko a Popletajka
12:20 – 12:40 Majster šéfinko – Zemiakové šúlance
12:40 – 12:50 Ela a Všelipko – Príroda v zime
12:50 – 13:10 Vodníkovci – Kapitán lode
13:10 – 13:30 Rozprávky Lísky a Vlka – Perníková chalúpka
13:30 – 13:35 Rozprávka Eggy Pops
13:35 – 14:45 Detská hitparáda
14:45 – 15:00 Kreatívne štúdio – Akvarel
15:00 – 16:35 Na Vandrovke po Slovensku s Mirom Jarošom – V Košiciach
16:35 – 16:40 Puffins
16:40 – 17:05 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O rybe
17:05 – 17:25 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Voda
17:25 – 17:35 Ela a Všelipko – Z čoho získame múku
17:35 – 17:45 Záhady s malinyJAM – Svetlo
17:45 – 17:55 Štaflík a Špagetka
17:55 – 18:05 Rozprávky pre šteniatka – O poslednom stretnutí
18:05 – 18:15 Dážďovkáči
18:15 – 18:30 Medvedíky II – S02E04
18:30 – 18:40 Šiši deň s Turbi a Turbom – O rodičovskom
18:40 – 18:55 Angličanina so Spievankovom – Zelenina 2.časť
18:55 – 19:35 Spievankovo – Pesničkový film O povolaniach
19:35 – 20:20 Príbeh rytiera
20:20 – 20:40 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Včelár
20:40 – 20:50 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Obcúvanie
20:50 – 22:00 Koncert Pavol Hammel
22:00 – 22:55 Koncert Tina
22:55 – 00:30 Na Vandrovke po Slovensku s Paci Pac – Na Orave
00:30- 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:10 Štaflík a Špagetka
07:10 – 08:10 Film so Spievankovom – ZOO
08:10 – 08:20 Turbo jóga – Farma
08:20 – 08:30 Rozprávky Líšky a Vlka – Bájka lev a myš
08:30 – 08:50 Angličanina so Spievankovom – Zelenina 2.časť
08:50 – 09:10 Zábavkoviny – Vyrob si rozprávku o zvieratkách
09:10 – 09:20 Šiši deň s Turbi a Turbom – O snoch
09:20 – 09:40 Ela a Všelipko – Ako vzniká pohľadnica
09:40 – 09:50 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O rybe
09:50 – 10:45 Detská hitparáda
10:45 – 10:50 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Obchdádzanie predmetu
10:50 – 11:00 Rozprávka Eggy Pops
11:00 – 11:05 Puffins
11:05 – 11:15 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Ľuboviansky hrad
11:15 – 11:30 Profesor Kyslík – Slonia pena
11:30 – 11:40 Kúzelná fyzika – Ťažisko predmetu
11:40 – 12:30 Koncert Fifo a Vierka
12:30 – 13:00 Majster šéfinko – Slaný battle s Julkou a Vilkom
13:00 – 13:10 Príbeh vody – Modrá voda a dážď vo váze
13:10 – 13:30 Vodníkovci – Kanoista
13:30 – 13:45 Rozprávky Líšky a Vlka – Tri prasiatka
13:45 – 14:50 Detská hitparáda pre najmenších
14:50 – 15:15 Kreatívne štúdio – Krajinomaľba
15:15 – 16:55 Na Vandrovke po Slovensku s Paci Pac – Na Orave
16:55 – 17:00 Puffins
17:00 – 17:25 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O šarkanoch
17:25 – 17:45 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Znečisťovanie ovzdušia
17:45 – 17:55 Ela a Všelipko – Čo je príroda
17:55 – 18:05 Záhady s malinyJAM – Sklo z piesku
18:05 – 18:10 Štaflík a Špagetka
18:10 – 18:20 Rozprávky pre šteniatka – O jesennom stretnutí
18:20 – 18:35 Dážďovkáči
18:35 – 18:45 Medvedíky II – S02E05
18:45 – 18:55 Šiši deň s Turbi a Turbom – Prvý školský deň
18:55 – 19:10 Angličanina so Spievankovom – Hračky 1.časť
19:10 – 20:05 Miro Jaroš – TOBOGAN TURNÉ
20:05 – 21:10 TREPETE
21:10 – 23:00 Na vandrovke po Slovensku so Spievankovom – Na Záhorí
23:00 – 00:20 HitPARÁDA pre rodičov
00:20 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

05:30 – 06:00 Rozprávka Giligilis
06:00 – 06:30 Dážďovkáči
06:30 – 07:00 Štaflík a Špagetka
07:00 – 07:45 Spievankovo – Pesničkový film O povolaniach
07:45 – 07:55 Malí makači
07:55 – 08:10 Rozprávky Líšky a Vlka – Zvieratká a lúpežníci
08:10 – 08:35 Angličanina so Spievankovom – Hračky 1.časť
08:35 – 09:00 Dorotka z Fidorkova – Janko a zvieratká
09:00 – 09:10 Šiši deň s Turbi a Turbom – O menách
09:10 – 09:20 Ela a Všelipko – Čo sa môže a čo nie v prírode
09:20 – 09:25 Puffins
09:25 – 09:35 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O šarkanoch
09:35 – 10:25 Detská hitparáda
10:25 – 10:35 Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom – Povel stoj
10:35 – 10:45 Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom – Konzervatórium
10:45 – 10:55 Profesor Kyslík – Hélium a šumivá bomba
10:55 – 11:10 Kúzelná fyzika – Výroba dúhy
11:10 – 12:00 Koncert Fíha Tralala
12:00 – 12:20 Majster šéfinko – Krúpová kaša
12:20 – 12:30 Príbeh vody – Miznúca voda
12:30 – 12:45 Vodníkovci – Hasič
12:45 – 13:00 Rozprávky Líšky a Vlka – O jabĺčku
13:00 – 14:05 Detská hitparáda
14:05 – 14:30 Kreatívne štúdio – Výroba slona
14:30 – 14:40 Rozprávka Eggy Pops
14:40 – 16:30 Na Vandrovke po Slovensku s Fíha Tralala – V Banskej Štiavnici a v Kremnici
16:30 – 16:35 Puffins
16:35 – 17:00 Pesničková encyklopédia s Paci Pac – O traktore
17:00 – 17:15 Ekookienko s Tárajkom a Popletajkou – Ekosystém
17:15 – 17:25 Ela a Všelipko – Ako sa vyrába cement
17:25 – 17:35 Záhady s malinyJAM – Svetlo
17:35 – 17:40 Štaflík a Špagetka
17:40 – 17:50 Rozprávky pre šteniatka – O bojazlivom zajačikovi
17:50 – 18:05 Dážďovkáči
18:05 – 18:15 Medvedíky – Na tokanisku tetrov
18:15 – 18:25 Šiši deň s Turbi a Turbom – O hneve
18:25 – 18:35 Angličanina so Spievankovom – Hračky 2.časť
18:35 – 19:30 Film so Spievankovom – ZOO
19:30 – 20:00 Turbo hviezdy hviezdičky
20:00 – 20:20 Melody, hudba hrou
20:20 – 22:30 Zábavná relácia Túto show
22:30 – 23:10 Koncert Alan Murin
23:10 – 00:30 HitPARÁDA pre rodičov
00:40 – 05:30 Zajko Turbo sníva. Prajeme Vám dobrú noc

*Zmena programu vyhradená.

Nájdete nás na obrazovkách