streda 06.12.2023
17:00
Slovensko
Mikuláš prinesie tento rok Úsmev dvakrát.
Tešiť sa môžete aj veľké hviezdy: Zabaví vás IMT Smile, Miro Jaroš aj Kali. Bradatý deduško prinesie na vaše obrazovky aj tento rok bohatú nádielku pre celú rodinu.
Prekvapenie od Mikuláša čakajú všetky deti, aj tie vaše, však? Tak to veru nebudú sklamané. Tento rok im do čižmičky prinesie aj nádielku predvianočnej zábavy. A k tomu veľký Úsmev!
Nenechajte si ujsť Kaufland Detský festival na vašich obrazovkách, a oslávte 6. decembra mikulášsky deň spoločne s hviezdami ako IMT Smile, Miro Jaroš či Kali.
A čo ak predvianočný Kaufland Detský festival 6. decembra sledovať nestihnete? Slávnostný program plný hviezd si môžete pozrieť po prvý raz aj v repríze! 10. decembra od 17. hodiny online na www. detskyfest.sk, ale aj na novej rodinnej káblovej TURBO TV, ktorú si naladíte v pohodlí vášho domova. Máte tak istotu, že Mikuláš, ktorý malým aj veľkým do čižmičiek vkladá sladké prekvapenia, do vašej rodiny prinesie aj čosi navyše. Úsmev, hviezdy a štedrú nádielku sviatočnej atmosféry.
Mikulášska nádielka do každej obývačky
Okrem veľkého Úsmevu si pre vás Mikuláš v rámci festivalového programu pripravil aj tento rok naozaj bohatú programovú nádielku. Už o 17. hodine ju odštartuje miláčik najmladšej generácie Miro Jaroš, ktorý si ako hosťa pozval Nelu Pociskovú. Večerom plným sladkých prekvapení vás budú sprevádzať moderátori večera Veronika Hatala a Milan Zimnýkoval. A aby ste sa na blížiace sa sviatky ešte viac naladili, Miro Jaroš vám, spoločne s Veronikou Hatala, prinesie aj krásnu vianočnú novinku „Dobro v nás“. Atmosféru Vianoc pocítite aj z hlasov vokálnej akapely For You, či z nežných tónov harfy v podaní Márie Kmeťkovej. Samozrejme, nemôžu chýbať ani deti, hravé, šikovné a talentované. Svoje umenie predvedú aj SáraSalingová, či Maroš Baňas v programe „Vianočná nádej“, aby lásku, nádej a pokoj prostredníctvom pesničiek priniesli aj do vašich obývačiek.
Mikuláš opäť nezabudol ani na starších súrodencov, ockov a maminy. Tým do čižmičky nadelí krásny gala program, plný zvučných mien. V rámci slávnostného večera im zaspieva IMT Smile spoločne s Kalim, Ondrej Kandráč, či stále obľúbený Paľo Hammel.
Slávnostný program plný hviezd si môžete pozrieť po prvý raz aj v repríze! 10. decembra od 17. hodiny na novej rodinnej káblovej TURBO TV, ktorú si naladíte v pohodlí vášho domova.

 

 

Nájdete nás na obrazovkách