nedeľa 07.07.2024
9:30
Trnava, Trojičné nám.
História, ale aj súčasnosť Trnavy ponúka stretnutie s množstvom zaujímavých pokladov. Na úvod si ale predstavme tých, na ktorých sa môžete tešiť na pódiu:
⭐MIRO JAROŠ
⭐PACI PAC
⭐CIMBALKOVO
⭐CUPI & LUPI
⭐MAJSELF & CIMBAL BROTHERS
⭐KALI, PETER PANN & ČAROVNE OSTROHY
⭐Počas programu v Trnave sa na rozdiel od iných miest pozrieme až do staroveku. Isto ste už počuli, že ľudia na Slovensku dávajú mestu Trnava prívlastok „Malý Rím“. A to nielen počtom kostolov v meste, ale aj svojou históriou, ktorá na území Trnavy v minulosti vítala vojská starovekej Rímskej ríše.
⭐A práve obdobie Rimanov – Antiky a Mytológie v Trnave prepojíme s miestnymi remeslami a tradíciami stredoveku. Veď ako inak – z Lásky k Slovensku.
⭐Divákom prinesieme nezabudnuteľný program nielen v priestore, ale najmä na pódiu. Ten otvorí sám Rímsky Cisár Marcus Aurélius a odštartuje tak deň plný pokladov dávnej histórie tohto malebného mesta na západnom Slovensku.
⭐Deti a rodičia tu zažijú nielen minulosť starovekého antického Ríma s množstvom aktivít, ale aj slovenské tradície a zvyky obyvateľov Trnavy z nedávnej minulosti. Na rozdiel od iných miest v mestečku K – Z lásky k tradícii sa tentokrát stretnú s umením plstenia, keramiky, drotárstva, maľovania portrétov, či tokárstva. Deti a rodičia sa budú môcť povoziť aj na rimanskom koči s koňmi.
A tak prinesieme návštevníkom ale divákom pri obrazovkách Turbo TV, ktorá bude priamy prenos z celého dňa vysielať, nápaditý program, ktorý nás nielen zabaví, ale aj čo-to naučí.

Nájdete nás na obrazovkách